Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława


25 VII: Opolski Rynek - zaśpiewa opolanka Ifi Ude


mm 19.07.2015

W sobotę (25 lipca) Ifi Ude zaśpiewa na opolskim Rynku. Nie możecie tego przegapić, gdyż w Opolu takie imprezy zdarzają się rzadko.


Zapraszamy miłośników dobrej muzyki na cykl letnich, darmowych koncertów, które odbędą się na opolskim Rynku. „Letnia scena NCPP” działać będzie przez całe wakacje, raz w tygodniu - w piątek lub w sobotę. Zapraszamy na muzyczną ucztę.

IFI UDE to niezależna polska artystka, nigeryjskiego pochodzenia. Producentka muzyczna, autorka tekstów i muzyki, wokalistka. Nominowana do nagrody FRYDERYK 2014 za debiut roku. Dzięki wsparciu fanów wydała niezależnie debiutancką płytę IFI UDE, 2013.

W tym samym roku napisała również książkę dla dzieci „Zebra” (Wyd. Poławiacze Pereł). Szerokiej publicznosci dała się poznać dzięki udziałowi w programie MBTM III oraz nagraniu covera popularnego szlagieru „NIe masz cwaniaka nad warszawiaka” z afrykańskimi muzykami. Występowała na:Open’er Festiwal, Fjúžn Festival (Słowacja), Art Geni Festival (Gruzja), Ethno Jazz Festival, Festiwal Transkaukazja, itd.