Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława


30 VII: Krapkowice: koncert charytatywny


star 27.07.2015

W Krapkowicach o godz. 18.00 zagrają: Gooral, Grzegorz Wilk, Pop Marlej, Arci, Igor Dzielny (Dzielecki), Bogusz oraz DJ Pit (Piotr Malkusz).


Zuzia Macheta, Paulina Liniewska i Łukasz Sebastian Wilk czekają na Waszą pomoc. Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejny z cyklu koncertów charytatywny na rzecz tych trojga małych bohaterów. W programie wiele atrakcji - będzie muzycznie i sportowo. Wystąpi m.in Grzegorz Wilk. Musicie tam być!

Piękne kobiety, rywalizacja żywych piłkarzyków i niesamowita dawka muzyki. Kolejny koncert charytatywny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krapkowicach i Komitet Społeczny na rzecz:

  • Zuzi Machety,
  • Pauliny Liniewskiej
  • Łukasza Sebastiana Wilka

zapowiada się niezwykle ciekawie.


Impreza rozpocznie się mocnym piłkarskim akcentem w czwartek o godzinie 18:00 na parkingu za krapkowickim starostwem. Publiczność będzie mogła podziwiać “Mistrzostwa Żywych Piłkarzyków” o puchar Macieja Sonika, starosty krapkowickiego. Co ciekawe, w rywalizacji udział wezmą najpiękniejsze kobiety Opolszczyzny.

W składzie MISS znajdzie się:

  • miss Polonia 2005 Malwina Ratajczak,
  • Anna Pabiś II wicemiss Polski (obecnie licencjonowany organizator miss Polski Opolszczyzny), 
  • Nicola Jagieła - miss Opolszczyzny 2015,
  • Aleksandra Horodyska - III wicemiss Polski nastolatek,
  • Agata Baron - I wicemiss Opolszczyzny 2015
  • Anna Hadamik - II wicemiss Opolszczyzny nastolatek.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcecie sprawdzić, kto stanie do zaciętej walki bądźcie razem z nami.

- Możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że w naszym powiecie zagoszczą zawodnicy na co dzień walczący na różnych boiskach w popularnych dyscyplinach - wyjaśnia wicestarosta Sabina Gorzkulla-Kotzot.

Po zmaganiach sportowych przyjdzie czas na doznania muzyczne. Dla naszych małych bohaterów zagrają: POP MARLEJ, Michał i Waldemar Orłowscy, Śierściuchy, BOGUSZ, ARCI, Igor Dzielny (Dzielecki), DJ Pit (Piotr Malkusz) oraz znany między innymi z programu "Jaka to melodia" i współpracy z Piotrem Rubikiem - Grzegorz Wilk. Zabawa do późnych godzin wieczornych gwarantowana.

Nie zapomnijcie dołożyć swojej cegiełki do tej wyjątkowej inicjatywy mającej pomóc trojgu małych bohaterów i ich rodzinom. Bądźcie razem z nami!