Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Poniedziałek, 27 września 2021
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


28 VIII: Moszna - Szkoła Magii dla wszystkich


ama 10.08.2015

Już 28 sierpnia 2015 roku Magistrzy ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Zamku Moszna z dumą zaprezentują wnętrze swoich czarodziejskich nauk.


Zapraszają tym samym za próg swych zaczarowanych podwoi wszystkich chętnych i każdego z osobna, nawet osoby niemagiczne i sceptycznie do wszelkiej formy dobrej zabawy nastawionych.

Dzięki różdżkom i odpowiednim przygotowaniom, świat dotychczas zakryty przed nieproszonymi gośćmi, tym razem stanie otworem, lecz strzeż się, aby nie przegapić godziny 18:00, gdy magia zawita do zamku oraz godziny 22:00, gdy czarodziejskim sposobem wszystko zniknie.

Wraz z maruderami, którzy nie będą mogli wrócić do swojego świata aż do ponownego otwarcia bram Szkoły. Chcielibyśmy jeszcze nadmienić, iż szkoła będzie otwarta przez cały wieczór, a to od Was szanowni goście zależy na które zajęcia zechcecie pójść najpierw czy o której godzinie zechcecie opuścić szkołę magii. W ten wyjątkowy dzień sami będziecie sobie przewodnikiem.

Dla tych, którzy obgryzają zazwyczaj paznokcie z niecierpliwości, uchylić możemy rąbka tajemnicy, jakie niespodzianki przygotowali Czarodzieje-nauczyciele.

Prócz nocnych przechadzek blankami wielowiecznych murów, dzięki niezwykłemu, acz trochę dziwacznemu przewodnikowi zobaczyć lub poznać będziecie mogli między innymi:

  • zasady przygotowywania czarodziejskich eliksirów
  • garść podstawowych zaklęć, przydatnych każdemu czarodziejowi
  • sposoby hodowania najczęstszych ziół oraz wyjątkowe magiczne rośliny
  • mecze quidditch

Przybywaj więc samotnie lub ze świtą do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w zamku Moszna, a spotkasz dziwy, których próżno szukać po całej reszcie znanego świata.

REZERWACJE:
Tel. 77 466 96 79
E-mail: recepcja@moszna-zamek.pl