Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Poniedziałek, 27 września 2021
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


5 i 6 XII: Opole - zrób rysunek św. Mikołajowi


wira 27.11.2015

Zima za pasem. Święty Mikołaj już zaprzęga swoje czarodziejskie sanie, a domEXPO pragnie go przywitać bajkowymi rysunkami najmłodszych mieszkańców województwa opolskiego.


Z tej okazji, centrum zaprasza wszystkie dzieci w wieku do 10 lat oraz żłobki i przedszkola do udziału w konkursie. Skierowany jest do dzieci z całego województwa opolskiego, którym rysowanie, malowanie czy wyklejanie sprawia dużo radości. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że stworzą piękną, kolorową pocztówkę do Świętego Mikołaja, w której zobrazują wszystko to, co przyjdzie im na myśl.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!
Na pięciu małych zwycięzców czekają nagrody w postaci barwnych lamp, lampek nocnych bądź kinkietów. Trzech z nich wyłoni jury, jednego plebiscyt na Facebooku. Kolejna nagroda powędruje do dziecka, którego pocztówka zostanie wylosowana podczas finału akcji, 6 grudnia, przez Świętego Mikołaja - aby wziąć udział w losowaniu należy przynieść ze sobą w tym dniu pracę do domEXPO Opole.

Pocztówka od żłobków i przedszkoli
Przedszkole bądź żłobek, które stworzy najpiękniejszą pocztówkę grupową otrzyma nagrodę w postaci zestawu żarówek energooszczędnych bądź LED - do wyboru. Dodatkowo, w ramach nagrody, centrum zorganizuje bezpłatnie bal karnawałowy dla przedszkolaków w sali eventowej domEXPO.

Jak i do kiedy się zgłosić?
Zgłoszenia (zdjęcie pracy + imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna/nazwa przedszkola) należy przesyłać na adres: pocztowkadlaswmikolaja@domexpo.com do 4 grudnia. Wielki finał podczas spotkania ze Świętym Mikołajem 6 grudnia o godzinie 16.00 w domEXPO.

Mikołajki pod znakiem atrakcji!
Konkurs i odwiedziny Świętego Mikołaja to jedne z wielu atrakcji, które opolskie centrum przygotowało na wyjątkowy weekend 5 - 6 grudnia. Wszyscy, którzy odwiedzą domEXPO będą mogli podziwiać żywą szopkę bożonarodzeniową z około 20 zwierzętami, w tym: osiołkiem, kucem, alpaką, rodziną kóz miniaturowych i owiec oraz ręcznie wykonanymi figurami świętych, a także iluminacje świetlne. Ponadto, najmłodsi mogą wziąć udział w świątecznych warsztatach pieczenia pierniczków - dochód ze sprzedaży smakołyków zostanie przekazany na pomoc w zakupie protezy dla Olivierka Sarneckiego. Te, i wiele innych atrakcji już w najbliższy weekend w domEXPO Opole.