Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Środa, 27 stycznia 2021
Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława


Seniorzy, juniorzy, trampkarze, młodzicy


Idzi 21.11.2009

Wyniki sezosnu jesiennego


Klasa B

Grupa I

1. LZS Chrząstowice 11 26 36-12 2. Groszmal Opole 11 22 26-11 3. LZS Grudzice 11 21 23-9 4. LZS Swornica II Czarnowąsy 11 19 25-20 5. Sokół Bierdzany 11 19 20-16 6. Unia Raszowa-Daniec 11 18 28-20 7. Odra Kąty Opolskie 11 16 26-24 8. Burza Kosorowice 11 15 20-30 9. Start Jełowa 11 11 22-27 10. Skalnik II Tarnów Op. 11 10 17-24 11. LZS Dębska Kuźnia 11 9 24-32 12. LZS Zawada 11 3 13-55

Grupa II

1. Orzeł II Źlinice 11 31 30-8 2. Sokół Niemodlin 11 24 29-13 3. Huragan Grabin 11 22 38-19 4. LZS Malerzowice 11 15 25-25 5. GKS Komprachcice 11 14 27-32 6. LZS Dąbrowa 11 13 27-25 7. Zieloni Ligota Tułowicka 11 13 26-30 8. Orzeł Prądy 11 12 24-26 9. LZS Luboszyce 11 12 17-22 10. Tempo Opole 11 11 18-26 11. LKS Chmielowice 11 8 23-34 12. LZS Przechód 11 6 12-26

Grupa III

1. Victoria II Chróścice 11 30 43-12 2. Rybnios Rybna 11 28 56-8 3. TOR II Dobrzeń Wielki 11 26 45-14 4. LZS Skorogoszcz 11 21 30-22 5. LZS Golczowice 11 16 23-30 6. LZS Niewodniki 11 13 18-43 7. LZS Skarbiszów 11 12 24-27 8. LZS Wrzoski 11 11 27-28 9. LZS Żelazna 11 11 15-26 10. LZS Karczów 11 9 22-51 11. LZS Stare Budkowice 11 8 21-37 12. CSM Arka Opole 11 3 16-42

Klasa C

1. Rajfel II Krasiejów 12 33 67-6 2. Bizon Kurznie 12 31 54-13 3. Florentyna Nakło 12 24 40-19 4. Grom Świerkle 12 24 28-23 5. Stobrawa-Stare Kolnie 12 22 36-19 6. Strażak Węgry 12 17 17-21 7. Walka Radoszowice 12 16 37-46 8. Tłustoręby-Krasna Góra 12 15 21-33 9. LZS Grodziec k/Niemodlina 12 14 26-39 10. Delta Bielice 12 13 20-34 11. LZS Turawa 12 11 15-28 12. LZS Chrząszczyce 12 5 13-39 13. Gwiazda Komprachcice 12 3 12-66

Klasa A - Juniorzy

Grupa I 1. Sokół Bierdzany 7 17 26-11 2. Start Dobrodzień 7 17 26-11 3. Stal Osowiec 7 13 21-9 4. Unia Raszowa-Daniec 7 13 22-11 5. LZS Zawada 7 10 18-15 6. LZS Grodziec 7 7 17-19 7. LZS Ligota Turawska 7 3 9-35 8. LZS Chrząstowice 7 3 11-39

Grupa II

1. LZS Sławice 9 24 45-10 2. Piomar Przywory 9 20 33-16 3. Groszmal Opole 9 18 55-16 4. LZS Mechnice 9 17 47-13 5. LZS Grudzice 9 14 31-20 6. MKS Sokół Niemodlin 9 12 31-40 7. Huragan Grabin 9 11 39-38 8. LZ Narok 9 9 20-42 9. LZS Przysiecz 9 3 14-69 10. LKS Chmielowice 9 1 9-60

Grupa III 1. Śląsk Łubniany 9 24 75-7 2. Swornica Czarnowąsy 9 23 56-4 3. LZS Skorogoszcz 9 20 45-10 4. Budowlani Pokój 9 18 48-17 5. Auto Czok Kępa 9 16 46-26 6. Unia Murów 9 10 51-51-33 7. Polonia Karłowice 9 10 43-48 8. LZS Stare Budkowice 9 9 26-42 9. Bizon Kurznie 9 3 11-64 10. Start Siołkowice Stare 9 0 1-151

Klasa A Trampkarze

1. Oderka I Opole 9 24 96-4 2. Pomologia Prószków 9 24 71-8 3. Rodło Opole 7 18 39-9 4. Zryw Opole 8 16 37 24 5. Oderka II Opole 9 13 40-25 6. TOR Dobrzeń Wielki 9 9 13-56 7. Silesius Kotórz Mały 7 8 11-17 8. Małapanew Ozimek 8 6 18-53 9. Śląsk Łubniany 9 3 4-40 10. Skalnik Gracze 7 0 3-96 część meczy przełożona na wiosnę.

Klasa B

Grupa I

1. LZS Sz cedrzyk 9 27 70-3 2. Piomar Przywory 9 22 47-25 3. Stal Osowiec 9 19 31-16 4. Skalnik Tarnów Op. 9 17 42-16 5. Start Dobrodzień 9 14 37-10 6. LZS Grodziec 9 10 18-30 7. Groszmal Opole 9 9 21-42 8. Rajfel Krasiejów 9 7 26-44 9. LZS Ligota Turawska 9 4 15-41 10. Odra Kąty Op. 9 0 4-84

Grupa II 1. II Swornica Czarnowąsy 7 21 52-11 2. Unia Tułowice 7 18 52-9 3. LZS Mechnice 7 12 38-19 4. Orzeł Źlinice 7 12 21-16 5. Polonia Prószków 7 9 29-21 6. LZS Sławice 7 9 19-22 7. Gwiazda Komprachcice 7 3 18-44 8. LZS Zawada 7 0 7-94

Grupa III 1. LKS Popielów 6 16 29-6 2. Budowlani Pokój 6 15 24-9 3. Start Siołkowice Stare 6 10 23-20 4. Polonia Karłowice 6 9 19-18 5. Unia Murów 6 5 8-14 6. LZS Kup 6 4 18-23 7. LZS Skorogoszcz 6 3 11-42

Młodzicy

Grupa I 1. Oderka I Opole 9 27 109-2 2. TOR I Dobrzeń Wielki 9 21 48-20 3. MKS Strzelce Opolskie 9 20 61-16 4. Małapanew Ozimek 9 18 44-12 5. Silesius Kotórz Mały 9 13 25-27 6. Junior Skarbimierz 8 11 35-26 7. LZS Szczedrzyk 9 4 8-48 8. Burza Kosorowice 9 4 8-48 9. Rodło II Opole 9 3 9-90 10. Skalnik Tarnów Op. 8 2 4-69 Mecz Skarbimierz - Skalnik Tarnów Op. przełożony na wiosnę.

Grupa II 1. Rodło I Opole 9 27 143-3 2. LZS Sławice 9 24 74-17 3. Zryw Opole 9 19 53-15 4. Oderka II Opole 9 19 43-24 5. LZS Kup 9 12 25-37 6. Victoria Chróścice 9 9 32-48 7. Sokół Niemodlin 9 9 24-45 8. LZS Narok 9 9 13-53 9. Swornica Czarnowąsy 9 6 13-106 10. TOR II Dobrzeń Wielki 9 0 9-81.