Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 22 stycznia 2021
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego


Piłka nożna - JUNIORZY, MŁODZICY i TRAMPKARZE


idzi 29.04.2009

Tu znajdziesz wyniki juniorów.


JUNIORZY

I LIGA

Kolejka z 18-19 IV: LZS Stare Koźle - Odra Opole Polonia Głubczyce - Włókniarz Kietrz OKS Olesno - LZS Leśnica 1-0 Pomologia Prószków - LZS Stare Koźle 8-1 Rodło Opole - Piast Brzeg 0-2 Koksownik Zdzieszowice - Start Namysłów 3-1 Odra Opole - LZS Bugaj Nowy 5-0 Czarni Otmuchów - Odra Koźle 2-1 Polonia Głubczyce - Polonia Pogórze 0-2 MKS Kluczbork - Włókniarz Kietrz 4-1

II LIGA

Opole Kolejka z 18-19 IV: LZS Ligota Oleska - Olimpia Lewin B. 5-3 LZS Popielów - LZS Proślice 2-2 LZS Kup - LZS Rudniki 5-4 LZS Skarbimierz - LZS Bogacica 2-6 LZS Sławice - TOR Dobrzeń 0-5 LZS Gronowice - Skalnik Gracze 0-7 W związku z żałobą narodową przełożono mecze II ligi juniorów z 14 IV na 28 IV.

Kędzierzyn-Koźle

Kolejka z 18-19 IV: Pogoń Prudnik - Naprzód Niezdrowice 5-0 Orzeł Dzierżysław - LZS Łowkowice 6-3 LZS Ścinawa N. - LZS Walce 1-1 Polonia Biała - Sokół Boguchwałów 2-2 Porawie Większyce - LKS Lubrza 3-1 Zryw Pawłowiczki - Zryw Wysoka 5-1

Nysa

Kolejka z 18-19 IV: LZS Wojsław - LKS Goświnowice 8-1 Plon Skoroszyce - GKS Grodków 0-3 wo. LZS Konradowa - Polonia Głuchołazy 0-1 LKS Biała Nyska - Sparta Paczków 7-3 Unia Reńska Wieś - LZS Domaszkowice 0-3 wo. Unia Tułowice - LZS Kałków 4-2 Polonia Nysa - Góral Sidzina 3-0 wo.

Strzelce Op. Kolejka z 18-19 IV: LZS Krasiejów - Stal Zawadzkie 0-4 Jedność Rozmierka - MKS Gogolin 0-4 Unia Krapkowice - Piast Nowa Wieś 2-2 LZS Szczedrzyk - Odra II Opole 3-1 Orzeł Źlinice - Zryw Opole 3-1 Skalnik Tarnów Op. - Małapanew Ozimek

KLASA A

Opole

W związku z żałobą narodową przełożono mecze klasy A z 14 IV na 28 IV. Mecz TOR II Dobrzeń Wielki - Victoria Chróścice odbędzie się 29 IV o godz. 18.00. Grupa I LZS Ligota Turawska rozpoczyna rozgrywki dopiero w kolejce wiosennej. Grupa II Kolejka z 18-19 IV: LZS Narok - LZS Przysiecz 1-3 Groszmal Opole - Orzeł Prądy 4-1 LZS II Sławice - LZS Mechnice 0-3 wo. LZS Wawelno - Polonia Prószków 3-0 wo. Odra Kąty Op. - LZS Grabin 2-1 LZS Przywory - LZS Kosorowice 3-1 Grupa III Kolejka z 18-19 IV: Unia Murów - TOR II Dobrzeń 2-4 Victoria Chróścice - Budowlani Pokój 3-1 Swornica Czarnowąsy - Bizon Kurznie 13-0 LZS Skorogoszcz - LZS Stare Budkowice 3-0 Start Siołkowice - Polonia Karłowice 2-12

Kędzierzyn-Koźle

Kolejka z 18-19 IV: KTS Kłodnica - TKKF Blachowianka 3-1 LZS Pokrzywnica - KS Sławięcice 1-4 LZS Kotlarnia - Inter Mechnica 3-4 Rolnik Urbanowice - Odrzanka Dziergowice 0-1 LKS Poborszów - Odra II Koźle 3-0 wo. Victoria Łany - KS Cisowa 2-2 Chemik Kędzierzyn - Fortuna Witosławice 9-0

Kluczbork 1

Kolejka z 18-19 IV: Hetman Byczyna - LZS Kuniów 1-1 LZS Bąków - LZS Chocianowice 3-0 LZS Ligota D. - LZS Biadacz 3-1

Kluczbork 2

Kolejka z 18-19 IV: Rolnik Wierzbica G. - Gryf Brzozowiec 0-3 wo. LZS Rożnów - LZS Zawiść 3-2 LZS Krzywiczyny - Rolnik Wierzbica G. walkower obustronny Gryf Brzozowiec - GKS Wołczyn 1-1

Krapkowice

Kolejka z 18-19 IV: LZS Żywocice - Otmęt Krapkowice LZS Żywocice - Tęcza Szymiszów 6-4 LZS Racławiczki - LZS Dąbrówka 4-1 Victoria Żyrowa - LZS Nowy Dwór 1-3 Otmęt Krapkowice - Czarni Kalinów 1-0 Huragan Kamionek - LZS Raszowa 1-0 LZS Kadłubiec - Koksownik Zdzieszowice 3-2 LZS Obrowiec - Kosmos Dobra 3-0 wo.

Nysa 1

Kolejka z 18-19 IV: Unia Głuchołazy - LKS Bodzanów 5-1 LZS Jędrzychów - LZS Sękowice 2-1 LKS Rusocin - LZS Wierzbięcice 7-2 Delta Bielice - Ogrodnik Chrościna N. 1-4

Nysa 2

Kolejka z 18-19 IV: LZS Wójcice - LZS Ujeździec 4-2 Strażak Lipniki - LZS Jasienica G. 4-2 LZS Dziewiętlice - LKS II Goświnowice 2-3 GLKS Kamiennik - LZS Maciejowice 3-1

Ozimek

Kolejka z 18-19 IV: Start Dobrodzień - LZS Zawada 1-0 Stal Osowiec - LZS Dębska Kuźnia 3-0 LZS Grudzice - LZS Kotórz 3-1 LZS Chrząstowice - Strażak Węgry 6-0 Sokół Bierdzany - LZS Grodziec 1-0 Unia Raszowa - LZS Ligota Turawska 2-1

Strzelce 1

Kolejka z 18-19 IV: LZS Olszowa - Zieloni Spórok 3-1 Źródło Krośnica - LZS Piotrówka 3-3 Plon Błotnica - LZS Izbicko 2-11 LZS Kielcza - Orzeł Mokre Łany 1-3 Unia Kolonowskie - LZS Staniszcze 6-2 Sokół Zalesie - Naprzód Jemielnica 0-3 wo. Tempo Grodzisko - LZS Kadłub 3-3

JUNIORZY MŁODSI

Grupa I

Kolejka z 18-19 IV: OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy 3-0 Odra Opole - Start Namysłów 8-0 Rodło Opole - MKS Kluczbork 4-1 LZS Ligota T. - Piast Brzeg Grupa II Kolejka z 18-19 IV: Pomologia Prószków - Polonia Głubczyce 2-0 Polonia Nysa - Sparta Prudnik 4-6 Piast Nowa Wieś - LZS Mańkowice 2-3

MŁODZICY

W związku z żałobą narodową przełożono mecze drużyn młodzików z 16 IV na 30 IV o godz. 17.00. Grupa I Z rozgrywek wycofała się drużyna Stal Osowiec. Kolejka z 20 IV: OKS Odra II Opole ? LZS Szczedrzyk 11-1 TOR I Dobrzeń Wielki ? MKS Strzelce Op. 1-2 UKS Zryw Opole ? KS Małapanew Ozimek 2-0 Skalnik Tarnów Op. ? PUKS Rodło I Opole 1-10 Odra Kąty Op. ? Silesius Kotórz Mały 0-9 1. OKS Odra II Opole 11 31 115-6 2. PUKS Rodło I Opole 11 31 97-9 3. MKS Strzelce Op. 10 22 37-12 4. UKS Zryw Opole 10 19 46-45 5. KS Małapanew Ozimek 11 16 37-36 6. LZS Szczedrzyk 11 14 31-32 7. Silesius Kotórz Mały 11 12 31-29 8. TOR I Dobrzeń Wielki 11 10 29-49 9. Skalnik Tarnów Op. 11 1 2-98 10. Odra Kąty Op. 11 1 3-112 Grupa II Kolejka z 20 IV: PUKS Rodło II Opole ? LZS Sławice 8-0 MKS Sokół Niemodlin ? Gwiazda Komprachcice 3-2 LZS Swornica Czarnowąsy ? OKS Odra I Opole LZS Kup ? TOR II Dobrzeń Wielki 2-0 Pauzuje LZS Narok 1. OKS Odra I Opole 10 27 58-12 2. MKS Sokół Niemodlin 10 27 89-12 3. PUKS Rodło II Opole 10 19 42-32 4. Gwiazda Komprachcice 10 15 23-26 5. LZS Kup 9 13 25-28 6. TOR II Dobrzeń Wielki 10 12 27-44 7. LZS 1010 27-41 8. LZS Narok 9 7 16-38 9. Swornica Czarnowąsy 10 0 2-72

TRAMPKARZE

KLASA A

W związku z żałobą narodową przełożono mecze drużyn trampkarzy z 15 IV na 3 VI o godz. 17.00.

KLASA B

Grupa I

Tabele po rundzie jesiennej 1. LZS Silesius Kotórz Mały 8 24 69-6 2. LZS Szczedrzyk 8 19 48-7 3. LZS Piomar Przywory 8 18 39-38 4. LZS Start Dobrodzień 8 16 46-16 5. Stal Osowiec 8 12 35-33 6. Skalnik Tarnów Op. 8 6 15-33 7. LZS Ligota Turawska 8 4 15-52 8. Rajfel Krasiejów 8 3 11-62 9. LZS Grodziec 8 1 9-40.

Grupa II

1. LZS Sławice 5 15 44-6 2. LZS Gazownik Wawelno 5 12 49-5 3. KS Unia Tułowice 5 9 28-19 4. LZS Swornica Czarnowąsy 5 6 20-33 5. LZS Mechnice 5 3 12-43 6. LKS Polonia Prószków 5 0 5-52

Grupa III

1. LZS Popielów 7 16 46-7 2. LZS Skorogoszcz 7 16 40-24 3. Polonia Karłowice 7 16 34-15 4. Budowlani Pokój 7 12 23-26 5. KS Unia Murów 7 10 25-26 6. Start Siołkowice 7 7 24-37 7. Victoria Chróścice 7 4 14-26 8. LZS Kup 7 0 3-48

Kędzierzyn-Koźle 1

Kolejka z 18-19 IV: LZS Kotlarnia - KS Cisowa LZS Stare Koźle - Śląsk Reńska Wieś Odra Koźle - KS Cisowa KTS Kłodnica - KS Sławięcice 3-0 LZS Kotlarnia - Śląsk Reńska Wieś 15-1 TKKF Blachowianka - LZS Stare Koźle

Kędzierzyn-Koźle 2

Kolejka z 18-19 IV: Ruch Steblów - Atena Polska Cerekiew Victoria Łany - LZS Łężce LZS Łężce - Victoria Cisek Naprzód Długomiłowice - Zryw Pawłowiczki Ruch Steblów - LZS Łężce 5-3 Victoria Cisek - Odra II Koźle Victoria Łany - Rolnik Urbanowice 1-7

Kluczbork

Kolejka z 18-19 IV: MKS II Kluczbork - LZS Chocianowice 1-0 GKS Wołczyn - LZS Kujakowice Rolnik Wierzbica G. - LZS Gronowice 3-0 LZS Proślice - MKS Kluczbork 0-21

Krapkowice

Kolejka z 18-19 IV: LZS Walce - Koksownik II Zdzieszowice Otmęt Krapkowice - MKS Gogolin LKS Strzeleczki - Korona Krępna Unia Krapkowice - LZS Obrowiec LZS Chorula - LKS Stradunia Victoria Żyrowa - Huragan Kamionek Huragan Kamionek - KS Górażdże 0-4 LKS Stradunia - Victoria Żyrowa 1-0 LZS Obrowiec - LZS Chorula 1-11 Korona Krępna - Unia Krapkowice 0-12 MKS Gogolin - LKS Strzeleczki 4-1 Koksownik II Zdzieszowice - Otmęt Krapkowice 3-2

Prudnik

Kolejka z 18-19 IV: Polonia Pogórze - LZS Czyżowice 3-0 wo. Pogoń Prudnik - LZS Dytmarów 3-3 LZS Ścinawa Nyska - Fortuna Głogówek 1-1

Strzelce Opolskie 1

Kolejka z 18-19 IV: LZS Kielcza - Unia Kolonowskie Budowlani Strzelce Op. - Stal Zawadzkie 3-2 Źródło Krośnica - LZS Kielcza 3-0 LZS Kadłub - LZS Staniszcze W. 9-1 LZS Spórok - Rzemiosło Dziewkowice 1-12 Unia Kolonowskie - Piast Nowa Wieś 1-7 LZS Piotrówka - Naprzód Jemielnica 2-1

Strzelce Opolskie 2

Kolejka z 18-19 IV: Orzeł Mokre Łany - Błękitni Rozmierz 9-0 Naprzód Niezdrowice - LZS Stary Ujazd 3-3 LZS Siedlec - Iskra Sucha 6-1 LZS Leśnica - Błękitni Jaryszów 1-0 LZS Otmice - Jedność Rozmierka 0-1