kontakt@panoramaopolska.pl..." />
Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Czwartek, 12 grudnia 2019
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary


Skat - karty na stół


idzi 31.03.2009

Jeśli znasz wyniki, Chcesz przysłać nam zdjęcie, wyślij je na maila kontakt@panoramaopolska.pl


LIGA OKRĘGOWA

Drugą kolejkę wygrały LZS Kujawy 12 9474. 1. Skat Lubliniec 23 19177 11 9418 2. Zawisza Stara Kuźnia 21 18215 10 8946 3. LZS Kujawy 18 17000 12 9474 4. Victoria Tranzyt Chróścice II 17 16683 8 8700 5. Unia Kolonowskie II 15 16092 5 7969 6. LZS Otmice 14 16141 7 8601 7. Odrzanka Dziergowice 12 15410 9 8774 8. LZS Tarnów Opolski II 11 15700 6 8289 9. DK Strzelec Strzelce Op. 11 15043 3 7196 10. LKS Naprzód Jemielnica 8 15110 4 7719 11. LZS Ligota Dolna II 4 12931 2 6643 12. Swornica Czarnowąsy 2 12 931 1 6523

III LIGA

Grupa C

Kolejkę wygrały Brzeziny Śląskie 14 12123. 1. MOKSIR Puck 27 23843 12 11566 2. LZS Tarnów Opolski 27 22988 10 10394 3. Ramsch Chrzowice 27 22971 13 10604 4. DDK Brzeziny Śląskie 26 23211 14 12389 5. GOKSiR Lipusz 26 22275 10 9685 6. KKW Wujek Katowice 25 23557 12 12123 7. 06 Kleofas Katowice 25 21594 12 10556 8. Silesia Tarnowskie Góry II 24 24527 8 10649 9. LZS Leśnica 24 22751 10 10968 10. ODK Andaluzja Piekary Śl. 24 21554 8 9417 11. MDK Kalety 22 23482 10 11790 12. Obojan Stężyca 22 23092 10 11693 13. Jordan Kończyce II 22 21717 10 10688 14. TS Iskra Lasowice 19 20698 10 10905 15. MKS Gogolin 18 21435 7 10578 16. Chemik Siemianowice Śl. III 18 20299 8 11022 17. Górnik Wesoła 18 19848 8 10296 18.Skat Club RSM Ruda Śl. II 16 20615 11 12228 19.Unia Kolonowskie 16 20245 7 10089 20.GOK Tworóg 14 18863 10 10758

II LIGA

Grupa B

Kolejkę wygrał Jubilat Jastrzębie II 13 12960. 1. DK Rybnik-Niedobczyce 29 24358 11 10298 2. Nitron Krupski Młyn 29 24128 11 11124 3. SK Strzybnica 27 23437 10 1028 4. WOKiR Połomia 27 23003 13 11487 5. WOK Skrzyszów 25 22493 11 11787 6. Tranzyt Małapanew Ozimek 25 22109 13 11859 7. Jubilat Jastrzębie II 24 22241 13 12960 8. S.C. Strażak Głożyny 24 21760 13 11807 9. Forteca Świerklany 23 2176012 12137 10. DOKiS Dobrodzień 21 21612 10 11376 11. TKKF Racibórz 21 21060 7 10172 12. LZS Górki Śl. 21 19324 6 8325 13. SK Barbara Chorzów II 20 21788 9 11223 14. DK Rybnik Chwałowice 20 214781 9 10699 15. WISUS Żory 20 20994 10 11103 16. LZS Ligota Dolna 20 20483 7 8543 17. Dąb Gaszowice 18 19847 7 9595 18. WOK Gołkowice 17 19488 11 10787 19. ISKRA Rybnik 15 18589 9 10307 20. MOKSiR Zawadzkie 14 19402 8 10187

I LIGA

Kolejkę wygrał Amicus KWK Staszic Katowice 14 1955 1. Silesia Rybnik 29 23333 12 10259 2. Amicus Staszic Katowice 27 24118 14 12955 3. Asy Żory 26 23678 9 11554 4. Victoria Tranzyt Chróścice 26 23543 9 10895 5. KS Łabędy Gliwice 25 24529 11 12015 6. Kontiwent Wyry 25 24048 9 10928 7. Szombierki Bytom 24 22690 10 11341 8. SK Barbara Chorzów 24 22383 12 12036 9. OSP Lędziny 24 21617 10 10532 10. Bolesław Śmiały Łaziska 23 23265 12 12325 11. Skat Klub Kobiór 22 23127 7 10685 12. Gwarek Wieczorek Katowice 22 20890 7 9500 13. Zagłoba Tychy 21 21714 7 10133 14. Jubilat Jastrzębie 21 20699 11 10228 15. KKW Pokój Ruda Śl. 20 20065 12 10911 16. Piast Leszczyny 19 21460 10 11351 17. Lech Kędzierzyn-Koźle 17 19728 10 10065 18. KS Górnik Boguszowice 16 20273 9 11082 19. WOKiR Mszana 16 20061 11 11840 20. U Jana Tychy 13 19632 8 10516