Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 22 stycznia 2021
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego


Wyniki sparingów


idzi 09.02.2010

Śląsk Łubniany - LZS Kuniów 3-1 (1-1), bramki: Podyma, Gierłach, Karabin - Świętek.

Skalnik Tarnów Op. - OKS Olesno 2-0 (1-0).

KS Częstochowa - TOR Dobrzeń Wielki 0-3 (0-2), bramki: Wolański 2, Rupental.

Zryw Wysoka - Stal Galmet Bogdanowice 2-3 (1-1), bramki: Sarr, Gueye - Dudacy 2, Mikler.

Ligota Turawska - Silesius Kotórz Mały 3-3 (2-1), bramki: Bacajewski, Tracz, Stępień - Wręczycki, Strzelecki, Murszewski.

Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 5-0 (2-0), bramki: Solan 2, Koziarski 2, Kita.

Orzeł Źlinice - Polonia Głubczyce 1-2 (0-1), bramki: Zygmunt - Słowik, K. Reiwer.

Start Namysłów - Stal Brzeg 3-0 (3-0), bramki: Samborski, Ł. Strząbała (samobój), M. Raszewski.

Polonia Nysa - Zlate Hory 2-0 (2-0), bramki: Lepak 2.

Orzeł Święta Katarzyna - Swornica Czarnowąsy 0-9 (0-4), bramki: Knapik 3, Zboch 2, A. Steczek, Dembiński, Szypuła, D. Dora.

Orzeł Ząbkowice - LZS Leśnica 0-2 (0-2), bramki: Chojnowski, Dyczek.

Grunwald Ruda Śl. - LZS Piotrówka 2-1 (1-0), bramki: dla Piotrówki Mzyk.

Pogoń Prudnik - GKS Grodków 3-0 (2-0), bramki: Mazur 2, Wojtowicz.

FOTO Higiena Gać - GKS Starościn 3-1 (3-1), bramki dla GKS: Łuniewski.

KS Górażdże - LZS Obrowiec 0-0.

Omega Kleszczów - Oderka Opole 0-2 (0-0), bramki: Szymczyszyn.

Majer Śląsk Wrocław (Młoda Ekstraklasa) - Ruch Zdzieszowice 2-3 (0-2), bramki dla Ruchu: Kiliński, Bella, Rychlewicz.

OKS Olesno - Start Namysłów 2-5, bramki: Cieśla, Brzenska - P. Pabijaniak 2, Duraj, Kubaczyński, Samborski.

MKS II Start Dobrodzień - Piast Strzelce Op. 2-1 (1-1), bramki: Włoch, Kwolek-Korchut.

Victoria Chróścice - Skalnik Gracze 0-2 (0-1), bramki: Sobotta, Grotowski.

MKS Start Dobrodzień - LZS Mechnice 2-1 (0-0), bramki: Skorupa, Chatkiewicz-Kaliński.

Czarni Otmuchów - LZS Sławice 6-2 (2-1), bramki: Byrski 4, Stec, Rak - Suchodolski, Sus.

Rolnik Wierzbica Górna - Prosna Wieruszów 7-0 (3-0), bramki: Poprawa, Wołkowicz po 2, Szyc, Koziołek, Domino.

Hummer Konradowa - Kastor Jasienica Górna 1-3 ( 0-2), bramki dla Kastor: Lisowski 2, Iliasz.

Unia Głuchołazy - LKS Rusocin 2-2 (0-0), bramki: Koczwara, Dzbanuszek - Połosak, G. Gańczyszyn.

Sparta Lubliniec - LZS Grodziec 11-3 (5-0).

Unia Kolonowskie - Orzeł Koty 3-2 (0-2), bramki dla Unii: M. Dudarewicz, Szymik, Bogdoł.

Małapanew Ozimeki - Naprzód Jemielnica 2-5.

Piomar Przywory - LZS Szczedrzyk 3-3 (2-1), bramki: Piomar; Haracz, Wilczek, Roczek.

Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie 1-1 (1-0), bramki dla Pogoń: Adasik,

LZS Walce - Śląsk Reńska Wieś 2-0 (1-0), bramki: Makowski 2, Victoria Dobrzyń - Burza Lipki 7-0 (4-0). MKS Gogolin - Rudatom Kępa 3-1 (2-0).