Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 17 września 2021
Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza


Perfekcyjna Pani Domu w Opolu


krw 23.10.2014

Jej największym marzeniem jest własny dom. Niebawem zrealizuje ten plan. Nie radzi sobie z porządkami, a chciałyby być dobrym przykładem dla swojej córki. Niestety, nie za bardzo jej to wchodzi.


Potrzebna była natychmiastowa pomoc Perfekcyjnej Pani Domu. Aleksandra to matka, żona, pielęgniarka, mieszkanka Opola. Kończy już trzeci kierunek studiów, do tego pracuje, zajmuje się dzieckiem i lada chwila zacznie budować z mężem ich wymarzony dom. Dwuletnia córka Oli czasami ją zawstydza ponieważ sprząta częściej niż ona.

Do programu zgłosiła się, gdyż nie chce przenosić się do nowego domu ze starymi przyzwyczajeniami, nieładem oraz chaosem, który panuje w jej życiu oraz mieszkaniu. Chce nabrać dobrych nawyków, pomocnych jej utrzymać jej porządek i dawać dobry przykład swojej córce. Małgorzata Rozenek znana z telewizyjnego programu jako Perfekcyjna Pani Domu pędzi na pomoc. Tradycyjnie zaczęła od rozmowy, dogłębnej analizy problemu i znalezieniu złotego środka dla trudnego przypadku. Wypróbowała tym razem nowe techniki psychologiczne oraz zdradziła innowacyjne patenty na utrzymanie domu w czystości.