Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława


Anna Droś razem z córką dała się urządzić


07.05.2015

Anna Droś z Opola wygrała główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie wnętrzarskim "Daj się urządzić" ogłoszonym przez serwis ogłoszeniowy Gumtree.pl.


Aby wygrać główną nagrodę, aranżację wnętrza za kwotę 7 tys. zł, wystarczyło w kreatywny sposób (film, wiersz, fotoreportaż) przekonać komisję konkursową złożoną z architektów wnętrz i blogerki zajmującej się wystrojem do przyznania nagrody.

Zwyciężczynią została Anna Droś, mieszkanka Opola, samotnie wychowująca 9-letnią córkę Hanię. Opolanki od dawna marzyły o wyprowadzce z podnajmowanego od znajomych lokalu do nowego mieszkania. - Nigdy w życiu niczego nie wygrałam - wyjaśnia Anna Droś. - Gdy dowiedziałam się, że zostałam wybrana, to aż zaniemówiłam. To wielka pomoc dla mnie i dla Hani. Nie sądziłam, że nasza historia, którą wysłałam w postaci wiersza, może przekonać do tego, żeby zrobić nam tak wielki prezent.

Pani Ania swą charyzmą, poczuciem humoru oraz kreatywnością pokonała innych uczestników konkursu z całej Polski. Teraz wraz z córką, zaczyna „nowe życie” w nowym mieszkaniu. Zdecydowała się przeznaczyć całą kwotę wygranej na aranżację kuchni: meble wraz ze sprzętem AGD.

- Meblowanie mieszkania nie zawsze musi jednak oznaczać wielki wydatek - dodaje Katarzyna Merska-Pietrak, koordynator komunikacji Gumtree Polska. - Czasami warto rozejrzeć się za używanymi sprzętami, które często w bardzo okazyjnej cenie można kupić po sąsiedzku, z drugiej ręki.