Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława


Nowa klinika w Opolu - nowi specjaliści


25.05.2015

20 maja Klinika Chirurgii Endoskopowej ? Sport Klinika działająca w Żorach otworzyła swój pierwszy oddział zamiejscowy w Opolu.


W ramach jego struktur funkcjonuje poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy.

Sport Klinika w Żorach jest wiodącym ośrodkiem kompleksowego leczenia schorzeń i urazów narządów ruchu w Polsce. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik artroskopowych. Rocznie przeprowadza najwięcej w Polsce zabiegów rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. W ramach placówki funkcjonuje 46-łóżkowy szpital, poradnie specjalistyczne wraz z kompleksowym zapleczem diagnostycznym oraz nowoczesne centrum rehabilitacji. Obecnie Sport Klinika inwestuje w rozwój działalności i właśnie dlatego otwiera nową placówkę w Opolu.

- Sport Klinika w Żorach od lat z powodzeniem pomaga pacjentom w jak najszybszym powrocie do pełnej aktywności ruchowej - mówi dr n. med. Henryk Noga, dyrektor Sport Kliniki. - Cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem pacjentów. Sukces ośrodka i niewątpliwe zapotrzebowanie na jego usługi skłonił nas do otwarcia oddziału zamiejscowego, aby umożliwić dostęp do naszego doświadczenia, wiedzy oraz nowoczesnych i bezpiecznych technik operacyjnych także mieszkańcom Opola i okolic.