Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 22 stycznia 2021
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego


Brzeski diagnosta z doświadczeniem


kam 12.10.2015

Artur Kręcisz to 40-letni mieszkaniec Brzegu, który chce zmienić życie innych - na lepsze. Zawsze umiał słuchać i chętnie doradzał, jak pozbyć się codziennych kłopotów.


Panorama Opolan

Artur Kręcisz to 40-letni mieszkaniec Brzegu, który chce zmienić życie innych - na lepsze. Zawsze umiał słuchać i chętnie doradzał, jak pozbyć się codziennych kłopotów. Jako diagnosta w Stacji Kontroli Pojazdów zyskał zaufanie wielu osób. Nagle okazało się, że klienci chętnie dzielą się z nim nie tylko problemami związanymi z samochodami. Prosząc go o pomoc w sprawach codziennych, liczyli na wsparcie. Dzięki umiejętności rozwiązywania ludzkich problemów, szybko zyskał aprobatę otoczenia.

Z wykształcenia jest technikiem elektromechanikiem. Ponad 14 lat pracował w Ministerstwie Obrony Narodowej. Był również diagnostą w Stacji Pojazdów MON.

Ma nadzieję, że będzie mógł jeszcze bardziej skutecznie działać na rzecz potrzebujących, którzy go otaczają. - Chciałbym przedstawiać ich problemy na forum naszego parlamentu - mówi Artur Kręcisz. - Najważniejsze, aby się nie poddawać i być aktywnym. Bierność do niczego dobrego nie prowadzi.

W kilku słowach

  • Interesuje się sportem, szczególnie dopinguje siatkarzom
  • Pasjonuje go motoryzacja
  • Jest zapalonym krótkofalowcem - jego znaj to SQ6HHJ
  • Lubi słychać Kasię Kowalską, Stinga, Adele, U96, The Prodigy, Dominikę Kurdziel, Davida Bowie
  • Bawi go kabaret Elita, Monty Python
  • W telewizji chętnie ogląda „Spadkobierców”
  • Słucha Planetę FM, Radio Złote Przeboje, RMF MAXXX, Park FM i Muzyczne Radio