Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 18 września 2020
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława


Zakupy zakończone bonusem


pp 12.12.2015

Policjant poszedł zrobić zakupy. W sklepie czekała go niespodzianka - nie tylko zobaczył złodzieja, który kradł alkohol, ale również była to osoba poszukiwana przez sąd.


27-latek został zatrzymany przez policjanta, który po służbie robił zakupy. Mężczyzna ukradł ze sklepu alkohol i próbował uciec. Szybko okazało się, że jest także poszukiwany do odbycia kary za popełnione wcześniej wykroczenia.

Wczoraj (9 grudnia), zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego strzeleckiej komendy robił zakupy w jednym z miejscowych supermarketów. W pewnym momencie policjant zobaczył mężczyznę, który zabrał z półki alkohol i schował go pod kurtkę.

Następnie wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Funkcjonariusz widząc to natychmiast pobiegł za mężczyzną i zatrzymał go. O całym zajściu powiadomił dyżurnego strzeleckiej Policji.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że zatrzymany 27-latek, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich. Decyzja sądu mężczyzna powinien przebywać w zakładzie karnym za popełnione wcześniej wykroczenia. Skradziony alkohol policjanci przekazali już właścicielowi sklepu.