Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Niedziela, 21 kwietnia 2019
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy


Policjanci poszukują świadków


jk 14.05.2017

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 10 maja pomiędzy Zawadą a Jełową. Na drodze krajowej 45 zginął kierujący kombajnem.


Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 26 41 lub 997.

Do zdarzenia doszło 10 maja tego roku około godziny 1:30 w nocy. W wypadku drogowym z udziałem opla astry i kombajnu rolniczego na miejscu zginął kierowca kombajnu. Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują osób, które tej nocy widziały jadący kombajn rolniczy z kierunku Głubczyc przez Krapkowice na Opole (Obwodnica Północna Opola) w kierunku Jełowej.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które mogą udzielić informacji o poruszającym się tą trasą pojeździe lub o samym już zdarzeniu. Postępowanie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 26 41 lub 997.