Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Niedziela, 19 września 2021
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda


Głubczyckie 997


kw 15.02.2010

W dniach 1-12 lutego w Zopowy Osiedle złodziej włamał się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradł piłę spalinową i wiertarkę. Straty to 450 zł.


13 lutego na trasie Bogdanowice - Bogdanowice Kolonia 31-letnia kobieta kierując samochodem osobowym marki Daewoo Tico straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruch doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym prawidłowo z przeciwka pojazdem marki BMW kierowanym przez mężczyznę lat 27. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci złamania nosa doznała kierująca samochodem Tico oraz ogólnych potłuczeń doznali pasażerowie tego pojazdu w wieku 38 i 7 lat, oraz pasażerka samochodu marki BMW lat 25 doznała urazu kończyny górnej i dolnej. Osoby te pozostały na obserwacji w szpitalu. Postępowanie prowadzi KPP w Głubczycach.

W dniach 11-12 w Głubczycach złodziej z samochodu osobowego skradł cztery kołpaki.Straty oszacowano na 400 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Głubczycach. 11 lutego w miejscowości Księżo Pole patrol Policji zatrzymał mężczyznę. lat 36, który kierując samochodem marki Daewoo nie stosował się do zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Głubczycach. Postępowanie prowadzi KPP w Głubczycach.

9 lutego w Głubczycach patrol Policji zatrzymał nietrzeźwego (0, 84 mg/l) mężczyznę lat 49, który kierował rowerem po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi KPP w Głubczycach.

W dniach 6-8 lutego w Baborowie złodziej włamał się do magazyny, z którego skradł 60 metrów kabla. Pokrzywdzona straty wyceniła na 2 000 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Głubczycach. 9 lutego w Kietrzu policjanci zatrzymali w pościgu 15-latka, który skradł telefon komórkowy marki.wartości 600 zł. Telefon odzyskano. Postępowanie prowadzi KP w Kietrzu.

8 lutego w Posucicach policjanci zatrzymali nietrzeźwego 0, 86 mg/l (pobrano krew) 61-latka, który kierował samochodem osobowym marki MERCEDES. Postępowanie prowadzi KP w Kietrzu.