Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława


Niebezpieczny zjazd w Dąbrówce


jw 28.07.2015

Wyjazd z autostrady w Dąbrówce Górnej należy do bardzo niebezpiecznych miejsc. Po raz kolejny dochodzi do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.


To już kolejny raz. Zastanawiające jest to, dlaczego w miejscu tak „czytelnym”, o doskonałej widoczności miejscu, jakim jest wyjazd z autostrady w Dąbrówce Górnej, po raz kolejny dochodzi do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

W kolizji dwóch samochodów wzięło udział aż siedem osób - w tym dwoje małych dzieci. Na szczęście oprócz zniszczeń oraz około godzinnych problemach w przejeździe nikt nie ucierpiał.

21-letnia mieszkanka K-Koźla za stworzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym oraz niedostosowanie się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu” straciła prawo jazdy. Wczoraj policjanci z Krapkowic zabezpieczony dokument z uzasadnieniem i wnioskiem o zatrzymanie uprawnień wysłali do sądu w Strzelcach Opolskich.

Po raz kolejny policjanci przekonali się o tym, że im lepsze warunki drogowe, doskonała widoczność, tym kierowcy częściej tracą czujność i koncentrację na drodze doprowadzając do wypadku.