Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 17 września 2021
Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza


Milion tanich biletów od PKP Intercity


24.03.2014

Taniej w każdy weekend! 29 marca rusza "Weekendowa Biletomania". PKP Intercity zaoferuje swoim klientom milion biletów w niskich cenach. Wszystkie bilety będę kosztować 29 lub 49 zł.


Bez względu na odległość za przejazd pociągiem TLK pasażer zapłaci 29 zł, a za podróż Expressem InterCity 49 złotych. Oferta będzie dostępna wyłącznie Internecie.

Od 29 marca, w każdy kolejny weekend, PKP Intercity będzie oferować pulę biletów w stałej, niskiej cenie - 29 zł na pociągi Twoich Linii Kolejowych i 49 zł na Expressy InterCity. Bilety w specjalnej, promocyjnej cenie obejmą przejazdy na dowolnej trasie, w wybranym przez pasażera terminie. Będą dostępne najwcześniej na 30, a najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą. Będzie je można kupić od godziny 1:00 w sobotę do godziny 23:30 niedzielę.

"Weekendowa Biletomania" to propozycja dla tych, którzy lubią „polować” na promocje, planować podróż i kupować przez Internet. Do końca roku przygotowaliśmy dla nich aż milion biletów super cenach - mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity.

Oferta będzie dostępna jedynie przez Internet, na stronie www.intercity.pl