Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Piątek, 17 września 2021
Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza


Tysiąc lekcji za złotówkę


fg 10.12.2009

Tysiąc lekcji na żywo przez Internet, z użyciem najnowszej transmisji wideo, udostępnia do końca tego roku za symboliczną złotówkę wchodzący dynamicznie na rynek nowy portal edukacyjny www.uczymy24.pl.


O projekcie poinformował redaktor naczelny Wydawnictwa EUROPA Wojciech Głuch, które ten portal uruchomił. - To nowoczesna i rewolucyjna forma zdobywania wiedzy. Zamiast do znudzenia wypełniac testy, uczniowie korzystają z bezpośredniej rozmowy z nauczycielem za pośrednictwem Internetu - mówi. - Wybierają go sobie na portalu na podstawie przedstawionego profilu zawierającego opis kompetencji i doświadczenia oraz cenę za usługę i umawiaja sie na lekcję.

Lekcja składa sie z 15 minutowych modułów, ktore można dowolnie konfigurowac. Cena takich internetowych korepetycji jest często nawet niższa niż koszt romowy przez komórkę! Nie trzeba przy tym tracić czasu na dojazdy, a lekcje odbywać wygodnie w domu, siedząc przed swoim komputerem, widząc się ze swoim nauczycielem, przesyłając zadania i wspólnie nad nimi pracując. Dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić przydatność oraz skuteczność takiej formy nauki, portal uczymy24.pl przygotował niecodzienną promocję. Do końca grudnia umożliwia skorzystanie z tysiąca lekcji za symboliczna złotowkę. Portal ruszył 14 października, w Dniu Nauczyciela. Pierwszą lekcję odbył wtedy z Wrocławia za pośrednictwem uczymy24.pl profesor Jana Miodek z taternikiem Jerzym Tawłowiczem w Zakopanem.