Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny


Szczepienia nie są bezpieczne


za portalem wolne media 13.03.2013

Sąd w New Jersey wydał zakaz przymusowych szczepień


Amerykańska witryna fightbackh1n1.com, która 3 VII 2009 złożyła wniosek o sądowy zakaz przeciw obowiązkowym szczepieniom, donosi o wygranej bitwie: sąd USA w New Jersey wydał ten zakaz w formie wstępnej i nakazał wzięcie odpowiedzialności przez rząd i firmy farmaceutyczne za następstwa szczepień. Wstępny zakaz zatrzyma natychmiast przymusowe szczepienia w USA, wierzy Tim Vawter, wykonawca wniosku z fightbackh1n1. Ostrzega on przed poddawaniem się bojaźni i zaleca koncentrację na zadaniu blokowania przymusowych szczepień. Wysłuchawszy wniosku o wstępny zakaz i przeczytawszy materiał dowodowy, sąd stwierdza we wstępnym zakazie, że wygląda na to iż rząd federalny USA popełnił niejako zaniedbanie odnośnie prawidłowego zbadania bezpieczeństwa szczepionek na grypę przeznaczonych do aplikacji pod koniec roku 2009 i w 2010 r.

Ponadto sąd stwierdza, że przedstawione dowody uzasadniają bardziej szczegółowe dochodzenie odnośnie bezpieczeństwa szczepionek na grypę. Sąd nakazał zabronić rządowi zmuszania kogokolwiek do obowiązku brania jakiejkolwiek szczepionki na grypę wbrew własnej woli i wolności wyboru. Rząd nie ma prawa pozwolić żadnemu stanowi, rządowi lokalnemu czy innej stronie zmuszać kogokolwiek do obowiązku pobrania jakiejkolwiek szczepionki na grypę wbrew własnej woli i wolności wyboru. W uzasadnieniu wniosku Vawter zarzuca, że rząd federalny wdał się w poważne zaniedbanie, dając fundusze oraz lansując szczepionki na grypę, dla których udowodniono niebezpieczeństwo i nieadekwatny nadzór produkcji.

Szczepionki przeznaczone do aplikacji do 2010 roku włącznie, zawierają ciężkie metale, w tym rtęć w postaci thimerosalu, który jak udowodniono powoduje autyzm u dzieci z osłabionym systemem immunologicznym, oraz inne niebezpieczne i trujące składniki. Rząd federalny oświadczył, że siłą zaaplikuje te szczepionki Amerykanom wbrew woli ludzi, jak widać z dokumentu podpisanego przez sekretarz zdrowia i usług społecznych (HHS), Kathleen Sebelius. Vawter zarzuca dalej, że producenci zarobią miliardy dolarów na sprzedaży szczepionek i już wydają dziesiątki milionów na ogłoszenia o pandemii szóstego stopnia, a dowody świadczą o tym, że pandemia nie istnieje. Rząd federalny nie zażądał dowodów na pandemię od Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Nie było żadnego zbierania faktów, zaprzysiężonych oświadczeń, badania świadków, komisji, czy wykrywaczy kłamstw, kiedy ukazywały się fantastyczne oświadczenia. WHO oznajmiło masową pandemię stopnia 6, mimo że na świńską grypę zmarło tylko kilkaset osób na całym świecie [do momentu pisania artykułu, podczas gdy o wiele więcej osób umiera co roku na zwykłą grypę.

Vawter odnotowuje, że nadmiar dowodów wskazuje iż rząd federalny wyszkolił swych pracowników tak, że z zapałem zgodzili się z nieuzasadnionymi twierdzeniami WHO, na przekór danym. Przymusowe szczepienia pogwałciłyby Czwarta Poprawkę do Konstytucji USA przez pozwolenie rządowi na wchodzenie do domów i zmuszanie ludzi do zaszczepienia się, czy do przewożenia ludzi siłą do punktów szczepień. Pogwałciłyby również konstytucyjne prawa w Piątej Poprawce, przez niepraworządne odbieranie ludziom wolności. Vawter zarzuca, że rząd federalny poważnie zaniedbał obowiązek, kiedy nie zbadał należycie faktycznych dowodów przedstawianych przez renomowanych zawodowców przez okres wielu lat. Dowiedli oni, że szczepionki na grypę wywołały poważne szkody u ludzi.

Miliardowe zyski ze sprzedaży szczepionek skłaniają organizacje do fałszowania zagrożeń, celem wywołania bezpodstawnej histerii publicznej i przymusowych szczepień. Vawter przedłożył pod uwagę sądu nakaz zmuszenia rządu do opublikowania składu szczepionek i skutków ubocznych oraz podania tej informacji każdemu, kto bierze szczepionkę na grypę, co najmniej 3 dni przed szczepieniem. Odrzucenie tego nakazu pogwałciłoby prawo oskarżającego do domagania się od rządu przestrzegania Pierwszej Poprawki do Konstytucji USA poprzez wolność słowa. Pierwsza Poprawka nie tylko pozwala obywatelom na osobistą wolność słowa, ale daje również obywatelom prawo domagać się, by rząd sam zaangażował się w wolność słowa, gdy lansuje aplikacje tej szczepionki u ludności. Rządowa proklamacja, że dana osoba nie może zaskarżyć o szkody wskutek szczepionki na grypę zupełnie omija system kongresu i systemu sądowniczego, gwałcąc Siódmą Poprawkę, która daje prawo do skarżenia o odszkodowanie. Rząd jest winny poważnego zaniedbania, bo jego pracownicy nie zbadali należycie przypadku wypuszczenia żywego wirusa świńskiej grypy. Vawter przedłożył sądowi materiały dowodowe zebrane po raz pierwszy w świecie przez austriacka dziennikarkę Jane Burgermeister, w tym materiały dot. śmierci bezdomnych w Polsce wskutek szczepionki Novartisa.