Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty


Pogotowie kulinarne Michela Morana


kopi 13.04.2014

Na Facebooku internauci mogą wypisać to, co mają w swojej lodówce, zamieszczając wpis na tablicy lub publikując zdjęcie. Już po kilku chwilach dostaną odpowiedź jak z podanych składników stworzyć danie godne kulinarnego mistrza.


Kuchenne porady proponowane przez „Pogotowie kulinarne Michela Morana” łączą zdrowe i szybkie rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o rodzinny obiad czy przekąskę. Wygłodniali internauci będą zdziwieni, że z prostych produktów można stworzyć prawdziwe cuda dla podniebienia. Teraz każdy będzie mógł się przekonać, jak to jest mieć osobistego doradcę smaku we własnej kuchni.

Akcja potrwa do 23 kwietnia. Towarzyszy premierze książki „Doradca Smaku”, która właśnie pojawiła się w księgarniach. Najnowsza książka francuskiego mistrza kuchni to zbiór 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie.

Michel Moran pokazuje, jak ogromne są możliwości zastosowania w kuchni ziół i przypraw. Wyjaśnia, że w każdej „kulinarnej apteczce” zawsze powinny znajdować się starannie dobrane dodatki. Zaprezentowane w książce dania są proste i łatwe w przygotowaniu, nie potrzeba do nich skomplikowanych i drogich składników. To wszystko sprawia, że „Doradca smaku” nie jest jedynie gustownym elementem wystroju kuchni, ale praktycznym i użytecznym przewodnikiem dla każdego.

Posty i zdjęcia dla "Kulinarnego pogotowia" Michela Morana można umieszczać na profilu na Facebooku „Doradcy smaku” (https://www.facebook.com/DoradcaSmaku)

W zespole pogotowia wskazówek udzielać będzie między innymi Katarzyna Selenta z "Granic Smaku".