Gazeta Panorama OPOLSKA Wydawnictwo OPOLMEDIA Kontakt
panorama opolska

Wiadomości z Opola i okolic

Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Albina, Wandy, Zenona


Opolanka prowadzi kursy z doskonalenia seksu


koma 07.11.2015

Karo Akabal nie wstydzi się swojej profesji. Jest seks trenerką z Opola i ma 41 lat. Opracowała specjalistyczny program "Sex&Love School".


Ma być on odpowiedzią na potrzeby tysięcy Polek, którym Karo od ponad 2 lat odpowiada na intymne pytania w ramach autorskiego cyklu „Listy od Karo”. Właśnie rusza z trzymiesięcznym kursem dla kobiet, które chcą odkryć siłę swojej kobiecości, zgłębić tajniki ars amandi. Nauka w tej niezwykłej szkole zaczyna się od podstaw i pozwala uczestniczkom zdobywać kolejne etapy w procesie edukacji o własnej seksualności i kobiecości. Każda indywidualnie decyduje o swojej aktywności w zajęciach online i ma dostęp do zasobów szkoły na zawsze.

Karo Akabal uważa, że nawet najbardziej wyedukowana osoba nie zawsze posiada wiedzę o własnej seksualności, przez co jej życie intymne jest mocno niedoskonałe. - Stworzyłam miejsce, w którym każda kobieta może zwiększyć pewność siebie i świadomość swojego ciała oraz swojej seksualnej energii i przekuć ją w swój sukces i szczęśliwe życie - mówi Karo Akabal.

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, gdyż opolanka chce stworzyć społeczność świadomych i chcących więcej kobiet. Na zajęciach mogą rozpocząć podróż do spełniania własnych najgłębszych pragnień w seksie i intymnych relacjach. Kobiety mają bowiem unikatową możliwość wymiany wiedzy, inspiracji oraz wsparcia w obszarze własnej seksualności, także anonimowo, jeśli taki sposób uczestnictwa wybiorą. Jak pokazała pierwsza edycja, która odbyła się rok temu, na tematycznych forach uczestniczki otwarcie rozmawiały ze sobą o seksie w sposób zupełnie inny niż podczas babskich pogaduszek.