Tajlandia
 


Najniższe ceny
Pattaya
 
 
7 dni
3 999 zł
 

OPIS:
Komfortowy, 14-piętrowy hotel położony w spokojnej części Jomtien Beach, 50 m od piaszczystej plaży z przejściem przez ulicę. Znajduje się 10 km na południe od centrum Pattayi, 165 km od lotniska w Bangkoku. W pobliżu bary, restauracje i sklepy.

Warunki mieszkalne
Hotel posiada 269 klimatyzowanych, dwuosobowych pokoi z możliwością jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. Każdy wyposażony jest w balkon z widokiem na morze, telefon, TV SAT, mini bar, łazienkę z suszarką, wanną i prysznicem.

Do dyspozycji gości
24h recepcja, sklepy, kantor, sejfy w recepcji, wypożyczalnia samochodów, pralnia, salon piękności, restauracja, 3 bary, płatna opieka do dziecka, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, na plaży płatne.

Uprawianie sportów
Centrum fitness z sauną i masażami, 3 baseny, basen dla dzieci, płatne sporty wodne na plaży.

Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji.

RÓŻNE TERMINY

Cena
Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe.
Cena nie zawiera: wizy płatnej przez klientów na lotnisku przy wjeździe do Tajlandii 1000 THB tj. ok. 30 USD. Ze względu na trudności oraz długi czas oczekiwania przy wystawienia wizy na lotnisku zalecamy wyrobienie wizy w Ambasadzie Królestwa Tajlandii w Polsce.

Wiadomość:
Twój adres e-mail: